AutoCAD LT 2019 - 1 Yıllık Lisans

Stok Durumu:


AutoCad LT 2019 1 Yıllık Windows Lisansı. Ürünün 1 yıllık otomatik yenilemeli abonelik fiyatıdır. 1 yılın sonunda abonelik otomatik yenilenecektir. Windows sistemi için geçerlidir. 


ADET
Sepete Ekle

WhatsApp İle Hızlı Sipariş!

AutoCAD LT 2019 - 1 Yıllık Otomatik Yenilemeli Abonelik - Windows
 
Ürünün 1 yıllık otomatik yenilemeli abonelik fiyatıdır. 1 yılın sonunda abonelik otomatik yenilenecektir. Windows sistemi için geçerlidir. 
 
AutoCAD LT Sıkça Sorulan Sorular
Yazılımı kullanmak için İnternet'e bağlı olmam gerekiyor mu?
Yazılımı kullanmak için İnternet'e bağlanmanız gerekmiyor. Yazılım İnternet üzerinde değil, bilgisayarınızda çalıştırılır. Ancak, yazılımınızı güncel tutabilmemiz ve aboneliğinizin hala geçerli olduğunu doğrulayabilmemiz için 30 günde bir İnternet'e bağlanmanız gerekir. Başlangıçta, yazılımınızı yüklemek ve etkinleştirmek için İnternet bağlantınız olması gerekir; ayrıca bulut hizmetleriniz varsa, bulut tabanlı araçlara erişebilmek için çevrimiçi olmalısınız.
 
Aboneliğim otomatik olarak yenilenmeden önce bir hatırlatma e-postası gönderecek misiniz?
Evet, yıllık ve çok yıllık dönemler için otomatik yenileme tarihinizden önce bir hatırlatma e-postası göndeririz. Aylık yenilemeler için hatırlatma e-postası gönderilmez. 
 
Aboneliğimi süresi dolmadan önce iptal edebilir miyim?
Çevrimiçi mağazamız aracılığıyla satın alınan tüm ürün ve hizmetler için satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde aboneliğinizi iptal ederek ödemenizin tamamını geri alabilirsiniz. Ayrıca, Autodesk hesabı sayfanızda yenileme ayarlarınızı düzenleyerek aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesini önleyebilirsiniz. Aboneliğinizin süresi dolana kadar yazılım ve hizmetlerinize tam erişiminiz olacaktır.
Sistem Gereksinimleri İçin tıklayınız.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız


Benzer Ürünler


WhatsApp
Telefon