AutoCAD 2019 - 3 Yıllık Lisans

Stok Durumu:


AutoCAD 2019 3 Yıllık Lisans | Ürünü satın aldıktan sonra mail adresinize indirme linki ve Serial numarası gönderilmektedir. Kurulum desteğimiz vardır


ADET
Sepete Ekle

WhatsApp İle Hızlı Sipariş!

AutoCAD 2019 3 Education Yıllık Serial Lisans
Ürünü satın aldıktan sonra mail adresinize İndirme linki ve Serial numarası gönderilmektedir.
Kurulum desteğimiz mevcuttur.
 
Aklınıza takılan sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AutoCAD  2019 - 3 Yıllık Education Lisans - Windows
 
Ürünün 3 yıllık otomatik yenilemeli abonelik fiyatıdır. 3 yılın sonunda abonelik otomatik yenilenecektir. Windows sistemi için geçerlidir. 
 
AutoCAD  Sıkça Sorulan Sorular
Yazılımı kullanmak için İnternet'e bağlı olmam gerekiyor mu?
Yazılımı kullanmak için İnternet'e bağlanmanız gerekmiyor. Yazılım İnternet üzerinde değil, bilgisayarınızda çalıştırılır. Ancak, yazılımınızı güncel tutabilmemiz ve aboneliğinizin hala geçerli olduğunu doğrulayabilmemiz için 30 günde bir İnternet'e bağlanmanız gerekir. Başlangıçta, yazılımınızı yüklemek ve etkinleştirmek için İnternet bağlantınız olması gerekir; ayrıca bulut hizmetleriniz varsa, bulut tabanlı araçlara erişebilmek için çevrimiçi olmalısınız.
 
Aboneliğim otomatik olarak yenilenmeden önce bir hatırlatma e-postası gönderecek misiniz?
Evet, yıllık ve çok yıllık dönemler için otomatik yenileme tarihinizden önce bir hatırlatma e-postası göndeririz. Aylık yenilemeler için hatırlatma e-postası gönderilmez. 
 
Aboneliğimi süresi dolmadan önce iptal edebilir miyim?
Çevrimiçi mağazamız aracılığıyla satın alınan tüm ürün ve hizmetler için satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde aboneliğinizi iptal ederek ödemenizin tamamını geri alabilirsiniz. Ayrıca, Autodesk hesabı sayfanızda yenileme ayarlarınızı düzenleyerek aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesini önleyebilirsiniz. Aboneliğinizin süresi dolana kadar yazılım ve hizmetlerinize tam erişiminiz olacaktır.
Sistem Gereksinimleri İçin tıklayınız.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız


Benzer Ürünler


WhatsApp
Telefon