Artcam 2008 Türkçe

Stok Durumu:


ARTCAM programı kendi alanında günümüzde lider bir program olup gün geçtikçe bu programı tercih edip firmalarında kullanan işveren sayısı artmaktadır.


ADET
Sepete Ekle

WhatsApp İle Hızlı Sipariş!

Cnc Router Kesim İçin Tasarım Programı Artık Türkçe .

Artcam Lisans Fiyat Bilgisi İçin Arayınız..

Bütün Çizimler Artcam İle Daha Kolay.

Üstelik Sadece Program Değil ! Proagramın Yanında Hazır Tasarımlar’da Gönderiyoruz

+ Programda Zorluk Çekmemeniz İçin 200 TL Değerinde Olan Eğitim Setini’de Yoluyoruz

 

KURULUM VİDEOSU’DA DAHİL

Başka Yerde Türkçesi YOOOOKKKK

BU KAMPANYA KAÇMAZ.

Ulaşmak İçin : 0530 321 41 99

 
ARTCAM programı kendi alanında günümüzde lider bir program olup gün geçtikçe bu programı tercih edip firmalarında kullanan işveren sayısı artmaktadır.Bunun nedenlerini kısaca açıklayacak olursak;
 
1.İki boyutlu vektörel çizimler yapılabilmekte ve bu çizimler eps,ai,dxf,dwg gibi formatlara dönüştürülebilmektedir.Bunun en büyük faydası;autocad,corel gibi programlardan dosya import ve export edebilmesidir.
 
2.Çizdiğimiz ya da diğer programlarda import ettiğimiz 2 boyutlu vektörel çizimleri,bünyesinde bulundurduğu bir çok komutla (taşıma,copyalama,hizalandırma,nestig,trim vs.) biçimlendirme imkanı sunmakta ve cnc tezgahlarda işlenebilir hale getirebilmekteyiz.
 
3.Ayrıca bu 2 boyutlu vektörel çizimleri bünyesinde bulundurduğu bir çok relief (kabartma) komutuyla 3 boyutlu tasarımlara dönüştürmemizi hayal gücümüzün sınırlarını zorlamamızı sağlamaktadır.Özellikle 3 boyuta çevirmedeki pratikliği ve kolaylığı piyasadaki bir çok programın önüne geçmesini sağlamış,tercihlerde ilk sıralara yerleşmiştir.
 
4.Hayalgücümüzü ve yeteneklerimizi zorlayarak ortaya çıkardığımız tasarımları cnc tezgahlarda işleyebilmemiz için bünyesinde CAM özelliği barındırmaktadır.Çok kolay bir şekilde nc dosyalarına dönüştürerek cnc tezgahlarında işleme yapılabilmektedir.
 
5.En önemli özelliklerinden biri de tüm makinelere uyumlu olmasıdır.
 
Buraya kadar ARTCAM in özelliklerini az da olsa açıklamaya çalıştım.
 
Kullanım alanları ise;ahşap sektöründe,plastik sanayinde,kuyumculukta,oyuncak üretiminde,bijuteride,metal sanayinde,makine tasarımlarında,heykeltraşlıkta,ayakkabıcılıkta,tekstilde ve bünyesinde cnc makine ile kesim işlemi yapan hemen hemen her sektörde kullanılmaktadır ve hızla yaygınlaşmaktadır.
 
Bu nedenle ARTCAM programını kullanabilmek piyasada aranılan teknik eleman demek,mesleki donanımlarınıza bir artı demek.
 
Özellikle henüz iş hayatına atılmamış mesleki eğitim gören ve ileride cnc ile uğraşmak isteyen öğrenciler,daha okul sıralarındayken bu programı öğrenmeniz sizi iş hayatında rakiplerinizin bir adım önüne geçirecektir.
 
Burada ARTCAM programı ile ilgili sahip olduğum bilgiyi sizlerle paylaşmayı amaçladım.Amacım, ARTCAM programını hiç bilmeyen ya da biraz bilgisi olan kişilere sıfırdan bu programı anlatmak.
 
Bu notları baştan sona dikkatli bir şekilde okur,okuduklarınızı da program üzerinde takip ederek çalışırsanız kısa sürede programa hakim olacaksınız.Kendi tasarımlarınızı yapabileceksiniz.İki boyutlu vektörel çizimlerle çalışmayı,başka programlarda çizilmiş vektörleri program içerisine çekerek üç boyutlu rölyefler oluşturmayı ve bunları cnc makinalarda işlemeyi öğreneceksiniz.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız


Benzer Ürünler


WhatsApp
Telefon