CorelCAD 2018

Stok Durumu:


Görsel iletişim uzmanlığınızı CorelCAD 2018'de bulunan üstün çizim ve tasarım araçlarının hassaslığı ile genişletin. 


ADET
Sepete Ekle

WhatsApp İle Hızlı Sipariş!

CorelCAD 2018

• Profesyonel 2D çizim ve 3D tasarım araçları •

• DWG, .STL, .PDF ve .CDR için endüstri standardı dosya desteği •

• Verimli proje ortak çalışması ve paylaşımı •

• Tercihe bağlı otomasyon ve özelleştirme •

 

  Sürüm Karşılaştırması İnceleme Kılavuzu CorelCAD İçinde e-kitap Eklentiler  


2D çizim, 3D tasarım ve 3D yazdırma için CAD yazılım

Verimlilik ve üretkenlik

Görsel iletişim uzmanlığınızı CorelCAD 2018'de bulunan üstün çizim ve tasarım araçlarının hassaslığı ile genişletin. Geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzü ve yeni zaman tasarrufu özellikleri sayesinde iş akışınızı artırabilir, etkileyici ve görsel açıdan zengin CAD tasarımları sağlayabilirsiniz.

 

2D tasarım

İhtiyacınız olan tasarım gücünü, herhangi bir proje için gereksinim duyduğunuz kontrol ve ayrıntıyı sağlayan, geniş bir profesyonel taslak araçları koleksiyonuyla edinin. CorelCAD 2018, 2D sarmallar için yeni sarmal araçları, gelişmiş tablo araçları ve çizimleriniz geliştikçe açıklama kısımlarını yapılandırmak ve ayarlamak için bir MultiLeader aracı sunar.

 

3D tasarım

CorelCAD 2018'deki 3D yeteneklerin becerikli ve titiz sonuçlarını deneyimleyin, 2D çizimden gelişmiş 3D tasarımlara geçiş yapın. Gelişmiş EntityGrips ve Özellikler paleti gibi uzman ve sezgisel 3D araçlardan oluşan bir dizi sayesinde, proje eskizinden 3D çıktıya ve baskıda hareket edebilecek donanıma sahip olursunuz.

 

Uyumluluk ve iyileştirme

Hem dahili ekiplerle hem de dış tedarikçilerle proje paylaşımını kolaylaştırın. CorelCAD 2018, iş ortaklarınızla endişesiz işbirliği sağlamak için, son sürüm olan AutoCAD R2018 .DWG dosya formatı ile tam uyumludur ve herhangi bir çalışma ortamıyla uyum sağlamak için yenilikçi özelleştirme ve otomasyon destek seçenekleri içerir.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız


Benzer Ürünler


WhatsApp
Telefon